Poradnie

U nas wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Oferujemy szeroki dostęp do specjalistów, którzy przyjmują w ramach NFZ, jak i prywatnie. Dysponujemy również zapleczem diagnostycznym (doppler, USG).

CZYTAJ WIĘCEJ

Chirurg


Drobne zabiegi wykonasz u nas – bez konieczności wizyty w szpitalu. Nasz specjalista dokona kwalifikacji problemu i wyznaczy sposób leczenia lub dodatkowe badania. Może również dokonać biopsji, by wykluczyć onkologiczne zmiany skórne.


CZYTAJ WIĘCEJ

Doppler


Miażdżyca i choroba zakrzepowa żył to główne wskazania do przeprowadzenia badania USG Doppler. Pozwala ono szybko wykryć zmiany chorobowe w naczyniach krwionośnych, takie jak niedrożność tętnic, zatory żylne i tętniaki, co może skutkować udarem mózgu, zawałem serca czy zatorowością płucną. Badanie dopplerowskie w porę wykryje wszystkie niepokojące zmiany.


CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

Dermatolog


Nie czujesz się dobrze we własnej skórze? Borykasz się z trądzikiem, łuszczycą lub innymi schorzeniami, które odbierają Ci pewność siebie i dobre samopoczucie? Odwiedź naszą poradnię, a nasz specjalista określi dla Ciebie efektywny sposób leczenia.


CZYTAJ WIĘCEJ

Endokrynolog


Problemy z tarczycą to jedna z wielu dolegliwości, którym jest w stanie zaradzić endokrynolog. Ciągłe zmęczenie lub poczucie ogólnego osłabienia często okazuje się przesłanką do tego, by skorzystać właśnie z jego usług.


CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ WIĘCEJ


CZYTAJ WIĘCEJ

Ginekolog


Leczymy kobiety w każdym wieku – począwszy od etapu dojrzewania przez okres macierzyństwa aż po czas menopauzy. U nas znajdziesz kompleksową opiekę i najwyższy komfort.


CZYTAJ WIĘCEJ

Kardiolog


Serce to jeden z najbardziej zapracowanych organów – nie odpoczywa, tylko bez przerwy tłoczy krew. Tymczasem często je zaniedbujemy poprzez brak rutynowych badan czy niehigieniczny tryb życia.


CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ WIĘCEJ


CZYTAJ WIĘCEJ

Laboratorium


Chcesz mieć swoje zdrowie zawsze pod kontrolą? Wykonuj regularne badania profilaktyczne, które dostarczają wielu cennych informacji o stanie zdrowia. Są one ważne dla osób w każdym wieku, nawet dzieci. W ten sposób już na wczesnym etapie można wykryć wszelkie nieprawidłowości.


CZYTAJ WIĘCEJ

Laryngolog


Zawroty głowy, uporczywy katar, a może… chrapanie? Laryngolog to nie tylko problemy ze słuchem. W jego kompetencji leży leczenie szeregu innych dolegliwości.


CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ WIĘCEJ


CZYTAJ WIĘCEJ

Lekarze rodzinni


Nie z każdą dolegliwością trzeba od razu udawać się do specjalisty. W wielu przypadkach wystarczy konsultacja z lekarzem rodzinnym lub pediatrą, który zaradzi doraźnym problemom lub wyda stosowne skierowanie.


CZYTAJ WIĘCEJ

Medycyna pracy


Lekarz medycyny pracy stwierdza, czy pracownik jest zdolny wykonywać pracę na danym stanowisku. To nie formalność, ale konieczna dla zdrowia ochrona wraz z późniejszymi badaniami okresowymi i kontrolnymi.


CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ WIĘCEJ


CZYTAJ WIĘCEJ

Neurolog


Przewlekłe bóle głowy, zawroty, zaburzenia równowagi? To jedne z symptomów wymagających w wielu przypadkach konsultacji z neurologiem, który sprawdzi, czy obwodowy i ośrodkowy układ nerwowy działa prawidłowo.


CZYTAJ WIĘCEJ

Okulista


O wzrok należy dbać w każdym wieku. Okresowe badania oczu powinny być wykonywane regularnie, co pozwala nie tylko określić ewentualną wadę wzroku, ale również wykryć na wczesnym etapie choroby, które początkowo przebiegają bezobjawowo.


CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ WIĘCEJ


CZYTAJ WIĘCEJ

Ortopeda


Zapewniamy kompleksowe leczenie chorób układu ruchu – całego układu szkieletowego (poza czaszką), a także mięśniowego czy więzadłowo-stawowego. Dzięki nam znowu staniesz się aktywny i zaczniesz na nowo czerpać przyjemność z ruchu.


CZYTAJ WIĘCEJ

Położna


Obecnie położna ma towarzyszyć kobiecie nie tylko w trakcie porodu i połogu. Jej kompetencje są znacznie szersze – od prowadzenia edukacji seksualnej, przez udzielaniu rad na temat antykoncepcji, samobadania piersi czy cytologii, aż po wspieranie kobiet w okresie menopauzy czy w trakcie chorób onkologicznych.


CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ WIĘCEJ


CZYTAJ WIĘCEJ

Proktolog


Przewlekłe zaparcia, bolesne wypróżnianie, krew w stolcu? Dla nas nie ma krępujących dolegliwości. Już w trakcie jednej wizyty proktolog jest w stanie postawić diagnozę i wdrożyć skuteczne leczenie, tak abyś pozbył się dyskomfortu lub przewlekłego bólu.


CZYTAJ WIĘCEJ

Punkt szczepień


Szczepienia to jeden z najlepszych sposobów ochrony medycznej, jaką wymyśliła ludzkość. W ramach świadczeń finansowanych przez NFZ  w punkcie szczepień realizujemy  wszystkie obowiązkowe i zalecane szczepienia ochronne dzieci oraz dorosłych.


CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ WIĘCEJ


CZYTAJ WIĘCEJ

Reumatolog


Bóle stawów, mięśni, ścięgien – to dolegliwości, z którymi borykają się coraz młodsze osoby, nie tylko seniorzy. Długie godziny spędzane przed komputerem sprzyjają powstawaniu chociażby sztywności mięśni. Popraw komfort swojego życia i umów się już dziś na wizytę.


CZYTAJ WIĘCEJ

Stomatolog


Zdrowe zęby to nie tylko piękny uśmiech i wizytówka naszej osoby, ale również gwarancja dobrego samopoczucia. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że stan zębów i jamy ustnej wpływa na zdrowie całego organizmu, dlatego jeszcze dzisiaj skorzystaj z naszego bezpłatnego przeglądu i zadbaj o swój uśmiech.


CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ WIĘCEJ


CZYTAJ WIĘCEJ

USG


Jednym z najczęściej wykonywanych badań diagnostycznych jest ultrasonografia, czyli USG umożliwiające wykrycie wielu stanów chorobowych w organizmie. Tego rodzaju badanie wykonasz również w naszej przychodni.


CZYTAJ WIĘCEJ

Pielęgniarka środowiskowa


Masz w swoim otoczeniu osobę obłożnie chorą, o ograniczonej sprawności ruchowej lub psychofizycznej? A może sam wymagasz opieki? Pamiętaj, że w ramach podstawowej opieki zdrowotnej pacjenci NZOZ Obst Ambulans mogą korzystać z pomocy pielęgniarki środowiskowej.


CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ WIĘCEJMamy czas na zdrowie

Mamy czas na zdrowie

Obst Ambulans Union to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie. To tutaj możesz wybrać lekarza pierwszego kontaktu lub umówić się na wizytę do specjalisty. Nasz zespół zatroszczy się o to, aby poznać dokładne przyczyny Twojego złego samopoczucia i znaleźć skuteczne rozwiązania.