Transport medyczny

Szukasz zabezpieczenia medycznego imprezy sportowej, targów czy koncertu? Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i załogą. Znamy przepisy i procedury – według nich działamy, gwarantując bezpieczeństwo medyczne podczas różnorakich wydarzeń.

Transport medyczny

Title:

Description:

Transport medyczny

You have two chambers on the left side of your heart: your left atrium and your left ventricle. Your mitral valve, which is located between the two, is designed to allow blood to flow into the left ventricle but blocked from flowing back into the left atrium.

Profesjonalne zabezpieczenie medyczne

Naszą działalność zaczynaliśmy właśnie od transportu medycznego. Stoi za nami nie tylko wiedza, ale również lata doświadczenia. Dysponuje trzema rodzajami zespołów transportu medycznego: specjalistycznym – gdzie kierownikiem zespołu jest lekarz, podstawowym – gdzie kierownikiem zespołu jest ratownik medyczny, i sanitarnym.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wyposażenie naszych zespołów jest zgodne z PN-EN 1789:2008 oraz wymogami stawianymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Polska Norma PN-EN 1789:2008 określa wymagania dla kategorii ambulansów drogowych wyznaczonych na podstawie wzrastającego poziomu leczenia, które może być wykonane. Są to następujące typy ambulansów drogowych:

  • Typ A:ambulans do transportu pacjentów – ambulans drogowy skonstruowany i wyposażony do transportu pacjentów, co do których nie przewiduje się, że zostaną pacjentami w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego. Istnieją dwa typy ambulansów do transportu pacjentów:- typ A1 odpowiedni do transportu jednego pacjenta;
    – typ A2 odpowiedni do transportu jednego pacjenta lub kilku pacjentów (na noszach i/lub w fotelu (-ach));
  • Typ B:ambulans ratunkowy – ambulans drogowy skonstruowany i wyposażony do transportu, podstawowego leczenia i monitorowania pacjentów;
  • Typ C:ruchoma jednostka intensywnej opieki ambulans ratunkowy – ambulans drogowy skonstruowany i wyposażony do transportu, zaawansowanego leczenia i monitorowania pacjentów.

 Mamy czas na zdrowie

Mamy czas na zdrowie

Obst Ambulans Union to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie. To tutaj możesz wybrać lekarza pierwszego kontaktu lub umówić się na wizytę do specjalisty. Nasz zespół zatroszczy się o to, aby poznać dokładne przyczyny Twojego złego samopoczucia i znaleźć skuteczne rozwiązania.