Strefa pacjenta

Fachowa i kompleksowa opieka medyczna gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, dlatego jeśli szukasz zaufanej przychodni dla siebie lub Twojej rodziny, skorzystaj z naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania pacjentów i stale poszerzać swoją ofertę.

POMOCNI NA CO DZIEŃ

Przyjaźni
pacjentom

Zapisanie się do naszej przychodni jest niezwykle proste i szybkie. Wystarczy wypełnienie deklaracji. Równie sprawnie zarejestrujesz się na wizytę do lekarza rodzinnego i specjalisty. W tym celu można skorzystać z serwisu online.


Jak zostać pacjentem przychodni?

Warunkiem skorzystania z bezpłatnych usług medycznych w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej jest:

  1. wypełnienie i złożenie deklaracji wyboru lekarza rodzinnego, położnej środowiskowo-rodzinnej lub pielęgniarki środowiskowej,
  2. posiadanie ważnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Formularz deklaracji znajdziesz poniżej w plikach do pobrania lub otrzymasz w rejestracji NZOZ Obst Ambulans Union.

Nasi pracownicy chętnie pomogą Ci w prawidłowym wypełnieniu dokumentu. W razie wątpliwości odpowiedzą na pytania – osobiście lub telefonicznie.
Jak się zarejestrować?

Rejestracji do lekarzy rodzinnych i specjalistów można dokonywać telefonicznie pod numerem 612 964 134 lub 612 964 125 oraz osobiście w budynku przychodni lub przez osoby trzecie.

Rejestracja do lekarzy specjalistów w ramach NFZ wymaga skierowania (nie dotyczy ginekologii). W przypadku rejestracji telefonicznej na pierwszą wizytę pacjent ma 14 dni na dostarczenie wymaganego skierowania. W  przeciwnym razie, jeżeli  nie dostarczy go w terminie, zostaje skreślony z listy oczekującej.

Rejestracja do specjalistów w ramach wizyty prywatnej odbywa się bez skierowania.WSZYSTKO POD RĘKĄ

Dokumenty
do pobrania

Poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne dokumenty, które możesz wydrukować, wypełnić i przynieść do nas.

WYBIERZ SWOJEGO LEKARZA POZ

Deklaracja wyboru świadczeniodawcy udzielającego świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.


WYBIERZ POŁOŻNĄ ŚRODOWISKOWO-RODZINNĄ

Deklaracja wyboru świadczeniodawcy udzielającego świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej oraz położnej podstawowej opieki zdrowotnej.


WYBIERZ PIELĘGNIARKĘ ŚRODOWISKOWĄ

Deklaracja wyboru świadczeniodawcy udzielającego świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej oraz pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej.UPOWAŻNIJ BLISKĄ OSOBĘ

Nie musisz osobiście odbierać wyników badań lub recepty – upoważnij bliską osobę.


WYDAJEMY KOPIĘ DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ

Wniosek o wydanie dokumentacji medycznej.


ANKIETA DO SZCZEPIEŃ COVID-19

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19.


JESTEŚMY DLA CIEBIE

Opieka,
którą docenisz


POZNAJ CAŁY ZESPÓŁ


Mamy czas na zdrowie

Mamy czas na zdrowie

Obst Ambulans Union to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie. To tutaj możesz wybrać lekarza pierwszego kontaktu lub umówić się na wizytę do specjalisty. Nasz zespół zatroszczy się o to, aby poznać dokładne przyczyny Twojego złego samopoczucia i znaleźć skuteczne rozwiązania.