Proktolog

Przewlekłe zaparcia, bolesne wypróżnianie, krew w stolcu? Dla nas nie ma krępujących dolegliwości. Już w trakcie jednej wizyty proktolog jest w stanie postawić diagnozę i wdrożyć skuteczne leczenie, tak abyś pozbył się dyskomfortu lub przewlekłego bólu.

Proktolog

Title:

Description:

Proktolog

Komfortowo o intymnych dolegliwościach

Problemy z trawieniem i wydalaniem pokarmów uchodzą powszechnie za wstydliwe, dlatego odwlekamy odwiedzenie specjalisty. Tymczasem proktologia jest właśnie tą dedykowaną dziedziną medycyny, która zajmuje się chorobami końcowego odcinka przewodu pokarmowego – odbytnicy, kanału odbytu i samego odbytu.

Poradnia Proktologiczna zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem schorzeń jelita grubego, odbytnicy oraz odbytu i kwalifikacją do leczenia chirurgicznego.

W ramach ambulatorium wykonywane są zabiegi obejmujące takie obszary jak żylaki odbytu i odbytnicy, szczeliny odbytu, ropnie oraz przetoki okołoodbytnicze, jak również nowotwory odbytu i odbytnicy.

 

 Mamy czas na zdrowie

Mamy czas na zdrowie

Obst Ambulans Union to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie. To tutaj możesz wybrać lekarza pierwszego kontaktu lub umówić się na wizytę do specjalisty. Nasz zespół zatroszczy się o to, aby poznać dokładne przyczyny Twojego złego samopoczucia i znaleźć skuteczne rozwiązania.