Stomatolog

Zdrowe zęby to nie tylko piękny uśmiech i wizytówka naszej osoby, ale również gwarancja dobrego samopoczucia. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że stan zębów i jamy ustnej wpływa na zdrowie całego organizmu, dlatego jeszcze dzisiaj skorzystaj z przeglądu i zadbaj o swój uśmiech.

Stomatolog

Title:

Description:

Stomatolog

Przegląd jamy ustnej

Próchnica, choroby dziąseł powodują daleko idące konsekwencje zdrowotne, dlatego jeszcze dziś umów się na przegląd jamy ustnej i sprawdź, co możesz zrobić dla swoich zębów, aby być zdrowszym i zyskać lepsze samopoczucie.

Co oferujemy?

  • przegląd jamy ustnej – po sprawdzeniu stanu zdrowia jamy ustnej zostanie określony wstępny plan leczenia wraz z przybliżonymi kosztami,
  • kompleksowy zakres usług stomatologicznych od stomatologii zachowawczej przez endodoncję, chirurgię stomatologiczną, periodontologię,  po protetykę,
  • sprzęt stomatologiczny najnowszej generacji wyposażony w aparat RTG i mikroskop służący do leczenia kanałowego,
  • materiały należące do najlepszych dostępnych na rynku,
  • atrakcyjny poziom cen w naszym gabinecie na tle innych gabinetów w najbliższej okolicy.

Satysfakcja naszych pacjentów jest naszą satysfakcją.

Nie czekaj i już dziś umów się na wizytę.Mamy czas na zdrowie

Mamy czas na zdrowie

Obst Ambulans Union to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie. To tutaj możesz wybrać lekarza pierwszego kontaktu lub umówić się na wizytę do specjalisty. Nasz zespół zatroszczy się o to, aby poznać dokładne przyczyny Twojego złego samopoczucia i znaleźć skuteczne rozwiązania.