POZ

Szukasz opieki zdrowotnej dla siebie lub swoich bliskich? Dbamy o zdrowie całych rodzinnych – od najmłodszych aż po seniorów. Diagnozujemy, kierujemy w razie potrzeby na dodatkowe badania, promujemy profilaktykę zdrowotną. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

JESTEŚMY DLA CIEBIE

Leczymy
całe rodziny

Każdy uprawniony do świadczeń może zostać pacjentem naszej przychodni. Zgłoś się do nas i wybierz lekarza rodzinnego, pielęgniarkę lub położną środowiskową. Wizyta już kolejnego dnia po umówieniu.


Podstawowa opieka zdrowotna (POZ) jest częścią systemu opieki zdrowotnej. Zapewnia ona wszystkim osobom uprawnionym do świadczeń kompleksową i skoordynowaną opiekę zdrowotną w miejscu zamieszkania.

Każdy może zostać pacjentem naszej przychodni i ma możliwość wyboru lekarza pierwszego kontaktu (rodzinnego), pielęgniarki lub położnej środowiskowej.

Warunkiem koniecznym do spełnienia jest podpisanie deklaracji wyboru, co można zrobić w punkcie rejestracji w naszej przychodni.
Ból głowy, wysokie ciśnienie, kłucie w plecach. Nie z każdą dolegliwością trzeba od razu udawać się do specjalisty. Często wystarczy wizyta u lekarza rodzinnego, który zadba o to, aby tylko w uzasadnionych przypadkach kierować pacjentów do specjalistycznych poradni. Te zaś u nas są na wyciągnięcie ręki.

Leczymy całe rodziny, dlatego najmłodsi pacjenci mogą liczyć na opiekę medyczną ze strony pediatry. Dzięki temu nasza podstawowa opieka zdrowotna jeszcze lepiej wpisuje się w dzisiejsze potrzeby pacjentów.WSPÓLNIE DLA TWOJEGO ZDROWIA

Zostań
naszym pacjentem

W jednym miejscu znajdziesz kompleksową pomoc medyczną, tak abyś czuł się bezpiecznie w każdej sytuacji.

LEKARZE RODZINNI

Podstawowa opieka zdrowotna na wyciągnięcie ręki. Wizyta już kolejnego dnia.


PEDIATRA

Dbamy o najmłodszych pacjentów, dlatego powierzamy ich leczenie najlepszym specjalistom.


WIZYTA ONLINE

Na wizytę możesz się umówić nie tylko telefonicznie, ale również online.PUNKT SZCZEPIEŃ

U nas wykonasz wymagane badania i szczepienia – zarówno swoje, jak i dziecka.SZYBKA REJESTRACJA

Skorzystanie z naszych usług POZ jest proste i szybkie. Nie wymaga dodatkowych formalności.SZKOŁA RODZENIA

Pacjentki korzystające z naszego POZ i mające tu położną mogą uczestniczyć w darmowej szkole rodzenia.JESTEŚMY DLA CIEBIE

Opieka,
którą docenisz


POZNAJ NASZ ZESPÓŁ


Mamy czas na zdrowie

Mamy czas na zdrowie

Obst Ambulans Union to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie. To tutaj możesz wybrać lekarza pierwszego kontaktu lub umówić się na wizytę do specjalisty. Nasz zespół zatroszczy się o to, aby poznać dokładne przyczyny Twojego złego samopoczucia i znaleźć skuteczne rozwiązania.