DLA PACJENTA

Jak zostać pacjentem przychodni?  • Warunkiem skorzystania z bezpłatnych usług medycznych w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej jest wypełnienie i złożenie deklaracji wyboru lekarza rodzinnego lub położnej środowiskowo – rodzinnej, oraz posiadanie ważnego ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Formularz deklaracji można pobrać w zakładce (Dla Pacjenta à Do pobrania ) lub otrzymać w rejestracji NZOZ Obst Ambulans Union

Pracownicy rejestracji chętnie pomogą w prawidłowym wypełnieniu deklaracji.W razie wątpliwości z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania poprzez kontakt osobisty lub telefoniczny.Jak się zarejestrować?Rejestracji do lekarzy rodzinnych i specjalistów można dokonywać telefonicznie pod numerem 612964134/612964125 oraz osobiście w budynku przychodni lub prze osoby trzecie.

Rejestracja do lekarzy specjalistów odbywa się na podstawie posiadanego skierowania (nie dotyczy ginekologii).

W przypadku rejestracji telefonicznej do specjalistów w ramach NFZ  na pierwszą wizytę pacjent ma 14 dni na dostarczenie wymaganego skierowania, w  innym przypadku jeżeli  skierowanie nie zostanie dostarczone  w wymaganym terminie pacjent zostaje skreślony z listy oczekującej.


Kierownictwo przychodni:


Właściciel: Artur Obst

Mail: biuro@obstambulans.pl
Tel. kontaktowy: 61 29 64 136